EELISED

Hoiuste eelised
UnioNeed-iga

Usaldusväärne

Lepingu sõlmimisel saate fikseeritud intressimäära, mis tagab stabiilse ja usaldusväärse sissetuleku. Meie professionaalsel meeskonnal on üle 50-ne aastane kogemus finantssektoris. Oleme läbipaistva aruandluse ja järelevalvesüsteemiga finantsasutus, sealhulgas:

UnioNeed tegutseb rangelt Eesti Vabariigi seadusandluse raames;
Tagab vajaliku põhikapitali olemasolu;
Tagab kohustusliku reservfondi olemasolu;
Annab igakuiselt aru Eesti Pangale;
Igal aastal auditeeritud;
Annab üldkoosolekul igal aastal hoiustajatele aru;
Laenuandmist kontrollib professionaalne krediidikomitee.

Kasumlik

Kõrgeimad määrad madalaima riskiga, võrreldes paljude teiste investeerimisvormidega. Tähtajaline hoius UnioNeedis on kumulatiivsega võrreldes kasumlikum   intressimäära märkimisväärse erinevuse tõttu (kuni 7,9% UnioNeedis võrreldes vähem kui 2% kogumiskonto puhul mis tahes Euroopa traditsioonilises pangas, kus intressimäärad võivad olla ka negatiivsed). Lisaks võimaldab stabiilne ja kasumlik investeering tuleviku sissetulekuid kindlamalt planeerida.

Regulaarse kasumiga sissemakse sobib ka neile inimestele, kes ei soovi oma igapäevaste investeeringute eest ise hoolitseda. Meie finantsistid hoolitsevad selle eest.

Mugav

Hoiustamine on lihtne ja seda saab teha kohe distantsilt. Kõik protsessid on võimalikult automatiseeritud ega nõua paberitööd. Mugavas iseteeninduskabinetis saate oma hoiuste või laenutaotlusega seotud olukorda pidevalt jälgida. Isikuandmete töötlemise reeglid leiate siit.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt kehtestatud tingimustega ja küsige vajadusel nõu meie spetsialistilt.

Lisateavet hoiuse või meie ettevõtte kohta saate meie konsultandilt telefoni teel

+372 69 99 908

"*" indicates required fields

September 2022

Es Te Ko Ne Re La
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

September 29, 2022

September 30, 2022

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

AITÄH, ET USALDASITE OMA SÄÄSTUD MEILE.